Sprawdzian z lektury z pustyni i w puszczy

Pobierz

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Mirusinda 4 lata temu.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Skomentuj.. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.. a) Stanisław Tarkowski b) Adam Mickiewicz c) Henryk Sienkiewicz d) Pani dyrektor 3) Gdzie urodził się Staś?Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Życzę miłego rozwiązywania.. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?

Inne tryby testu.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. merken in "Meine Apps"Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Jesteś molem książkowym?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.1) Co najbardziej lubiał Staś?. 3.Jakie miejsce nazwano Krakowem?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Rozwiąż test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Pytania zawarte w teście.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..

Odpowiedz.Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?.

W pustynii i w puszczy.

10 punktów do zdobycia!. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Udostępnij.. Skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.docBohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego..

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Sprawdź, ile pamiętasz!. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. 2010 .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. a) polowania b) przebywanie z Nel c) książki przygodowe d) grać w Minecraft 2) Kto jest autorem lektury?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt