Test z wiedzy felix net i nika

Pobierz

19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski, Adaś .Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. Warto się sprawdzić.. Nie, poznają się dopiero w nowej szkole - gimnazjum.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. W szkole omówiliśmy powieść Rafała Kosika.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Świetne sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem z tej książki.. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski .Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi..

Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Logowanie.. - scenariusz lekcji i karty pracy .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzalnych Ludzi Cykl 4 lekcji poświęconych omówieniu lektury.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rozwiąż test!. Co się stało z rodzicami Niki?. chomik8.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Jak miał na imię pies Felixa?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. test dodany 12 lat temu przez Grzes98.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________.. Autorem cyklu ,,Felix, Net i Nika" jestTest z lektury!. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Test składa się z 12 pytań.. Wejście.. Rozwiąż test ».. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Jak miał na nazwisko Net?.

#1.z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test.

O wynikach losowania .Wypełnij na z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka trzynastolatek, syn malarki i informatyka, wraz16 czerwca sześciu miłośników serii zmierzyło się w konkursie wiedzy z dwóch pierwszych tomów popularnej serii autorstwa Rafała Kosika - "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3Play this game to review Education..

Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.

Wiedza.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. Sprawdź swoją wiedzę!. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski, Adaś Cisowski, .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Gang Niewidzialnych Ludzi to: Felix, Net i Nika.. 14 stycznia 2020.. W czasie nauki w domu utrwalicie zdobytą wiedzę.Z Chaosu na Olimp, czyli krótka historia świata - scenariusz lekcji i karta pracy .. czyli konkurs wiedzy mitologicznej!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. 1) Kto napisał tą powieść?.

Sprawdź się!Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Quiz.

Rozwiąż test!Test z serii Felix, Net i Nika.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. czytaj wszystkie.. 1) Kto napisał tą powieść?. Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Net jest doskonałym informatykiem.. Jetzt versandkostenfrei bestellen!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Polecam.. Nika ma narty bardzo wiekowe i nie umie jeździć.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Zawiera 9 pytań.. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt