Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski these pictures

Pobierz

dam naj *nie zwracajcie uwagi na to, co jest tam napisane* .. 2011-06-12 17:07:32Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym brakuje do czterech elementów.. 2 If the project is successful, he (wróci do domu) in a few days.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. a) Głównym źródłem ciepła na powierzchni Ziemi jest promieniowanie słoneczne / ciepło wnętrza Ziemi.. Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski KUBENTUS321 KUBENTUS321 10.01.20216.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i poprawnie gramatycznie zdania.. The new computer (zostanie dostarczony) soon.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zobacz odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski .. 2 I'm going to (stworzyć rzeźbę) _____ for the school art competition.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. (mimo to mam dobre oceny) Viele Schüler finden, _____.Przetłumacz na język włoski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. These pictures (zostały zrobione) last winter.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski 1 ... Ktoś pyta cię, która jest godzina.

All the mails (zostały wysłane) last evening.. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. My car (nie został naprawiony) yet.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. 4 Marty (zaczyna) a new job next month.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Skreśl w podanych zdaniach informacje fałszywe.. (dlatego mogę cię odwiedzić) Ich lerne nicht viel, _____.. 2011-12-06 17:52:45Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. W każdym zdaniu brakuje do czterech elementów.. 3 Social Media ( są wykorzystywane przez) millions of people to communicate.Przetłumacz podane zwroty w nawiasach na język angielski w stronie biernej.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.1.We.. (nie mieliśmy) maths today.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 1) Dominic insisted (żeby pomalować sufit na czarno)..

Daje najki ️️(na jutro pls)Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.

2 My camera (nie została naprawiona) yet.. 6.Opublikowany in category Język angielski, 21.09.2020 >> Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. 1.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 1 (te zdjęcia zostały zrobione) last summer.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. b) Ilość energii słonecznej otrzymywanej przez powierzchnię poziomą na Ziemi zależy / nie zależy od kąta padania promieni słonecznych.Opublikowany in category Język angielski, 06.10.2020 >> Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawnie.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać5.. Co odpowiesz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt