Prosty opis pokoju po angielsku

Pobierz

Na przykład: duży pokój, małe okno.. Biurko.. to pare faktów o pokoju.. Ściany są białe.. Niegrzeczni łobuzy wolą lalki, różowe tapety i pluszowego misia w pokoju, który nawiązuje do ich ulubionej drużyny piłkarskiej.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Słówka i zwroty do opisu osoby po angielsku Słownictwo przydatne przy opisie osób: wzrost i budowa ciała: small mały , short niski , medium height średniego wzrostu , tall wysoki , extremely tall nadzwyczaj wysoki , thin chudy , slim szczupły , plump pulchny , overweight tęgi , fat gruby , muscular umięśniony , well-built dobrze zbudowany , fit wysportowanyPo lewej stronie biurka stoi monitor, a po prawej stoi moja lampka.Na przeciwko biurka stoi szafa, obok regal na ksiazki.. Na podlodze lezy duzy, niebieski dywan.. Zastosowaliśmy w nim część słownictwa i konstrukcji, o których pisaliśmy przed chwilą.. Na podłodze leży mały, kolorowy dywan.. po lewej stronie stoją meble oraz biurko i komputer, natomiast po prawej stoi łóżko.. Opis siebie po angielsku; Opis osoby po angielsku; Opis wyglądu zewnętrznego po angielsku; Cechy charakteru po angielsku; Opis domu po angielsku.. Na przeciwko okna.Opis po angielsku.. Edukacja: Często podczas nauki języków obcychNauczyciele oferują pisemny lub słowny opis pokoju.. (wiem ze to brzmi jak z przedszkola ale chcialem zeby po przetlumaczeniu wyszla wlasnie taka prosta forma)opis pokoju prosze pomozcie!.

Opis pokoju po angielsku.

Filmy.. Pod oknem jest moje biurko.. Opis miasta po angielsku; Opis dnia po angielsku; Opis wakacji po angielsku; Opis obrazka po angielsku; MaturaJak opisać pokój?. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Aby opis kompozycji w swoim pokoju był wyczerpujący, zastanówmy się, jak to zrobić dobrze.. Na ścianie mam wiele plakatów i fotografii.. Treść.. Łóżko.. I have a lot of clothes.Opis pokoju po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ściany w moim pokoju mają kolor żółty, sufit jest biały a podłoga - brązowa.. Ściany są zielone.. i po polsku Mój pokój ma około 20 m kwadratowych.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.The walls are white.. Bardzo ją kocham, na ścianach są zielone tapety, a pod moimi nogami ciepły dywan.. Przykładowy opis pokoju po angielsku z tłumaczeniem polskim.. 14 wrz 2014.. Najpierw musisz podać znaki pokoju i przedmiotów, które się w nim znajdują.. Na scianach wisza moje 4 kolumny.. Opcja dla chłopców: "Mój pokój" (kompozycja po angielsku).Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Describe your room - Opisz swój pokój po angielsku..

Opis sypialni po angielsku.

Ważne jest posiadanie pewnego słownictwa i kierowanie się podstawowymi podstawami obcego języka.. staircase - klatka schodowa.. Mój pokój jest duży.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Poniżej znajdziesz opis dziecięcego pokoju w języku angielskim oraz jego tłumaczenie na polski.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. W trakcie pisania eseju "Opis pokoju" w języku angielskim nie należy .Opis po angielsku.. Jak w temacie, jakoś wytworzyłam opis pokoju, proszę o sprawdzenie i korektę: El habitacion es ni grande ni pequeño, es luminoso.. Przed łóżkiem Mam telewizor i odtwarzacz DVD.. Na ścianie wiszą plakaty.. Bardzo mi się podoba, na ścianach, w zielone tapety i pod ciepłym dywanem.Przykład opisu mieszkania po angielsku z tłumaczeniem Opis mieszkania po angielsku - wzór.. Mój pokój podzielony jest na dwie części: sport i trening.. Opis pokoju po angielsku.. Opis miasta po angielsku; Opis dnia po angielsku; Opis wakacji po angielsku; Opis obrazka po angielsku; MaturaPILNE !. Opis sypialni po angielsku.. Szafa.. poleca 70% 3458 głosów.. Opis mieszkania po angielsku.. 10 zdań .Jest duży, ściany sa koloru niebieskiego, obok ściany stoi łóżko, z boku łóżka stoi komputer oraz szafa, na przeciwko komputera jest stolik, obok którego stoi telewizor , okno jest duże z balkonem, na podłodze znajduje się brązowy dywan ..

Opis mieszkania po angielsku.

Po polsku jest to łatwe.. Musze napisac prace na francuski MOJ POKOJ (opis ale jakis prosty bez kolorow tylko musza byc przyimki miejsca) obraz i kalendarz.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opis podany w poprzedniej sekcjinie ma mowy o chłopcach.. Krzesło.. Po drugie, wskaż lokalizację obiektów,które są w pokoju.Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu Po lewej znajduje się szafa z dużym lustrem.. with air conditioner - z klimatyzacją.. Bardzo lubie sluchac muzyki w swoim pokoju.. Dla fanów sprzętu samochodowego najlepszą opcją są meble w stylu McWinn.. bedroom - sypialnia.. W rogu jest moje łóżko.. Naprzeciwko drzwi jest jedno duże okno podzielone na dwa małe.. Question from @Niania154b - Gimnazjum - Język angielskiDom i pomieszczenia po angielsku.. Obok biurka znajduje się szafa z lustrem.Opis pokoju po angielsku na 8 zdań .. Opis siebie po angielsku; Opis osoby po angielsku; Opis wyglądu zewnętrznego po angielsku; Cechy charakteru po angielsku; Opis domu po angielsku..

!Opis pokoju po angielsku na min.

A bathtub.Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt