Uzupełnij dialog czasownikami z ramki w odpowiedniej formie

Pobierz

Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.9.Uzupełnij dialog, wpisując w luki (1-3) odpowiednie wyrazy z ramki.. Język angielski, opublikowany 14.09.2020.. Zadanie: zadanie 2 jackie j opowiada aleksowi a o swoim problemie uzupełnij dialog czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasowniki z ramki be Rozwiązanie: 1 live 2 employ 3 to be 4 meet 5 learn 6 help 7 do 8 speak 9 practice 10 teachUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. 94), wyrażenia ze strony 93 oraz ex 4 p.91 PB (everyday English) • Główka maku z ziarenkami to .. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. 2012-05-09 16:45:15 Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie .. prezentować • trenować • kolekcjonować Jurek (co robi?). Napisz pytania w czasie przeszłym.. Treść zadania.. report flag outlined.Uzupełnij zdania czasownikami w odpowiedniej formie.. koszykówkę i biegi.. Kartkówka na kahoot z nazw zawodów.. Uzupełnij dialog podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.Uzupełnij zdania, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. Małgosia (co robi?). Dodaj do ulubionych Drukuj.. [ choose - should - they - care - hit - have ] .. Uzupełnij zdania odpowiednimi czasownikami w poprawnej formie.. Użyj podanych wyrazów oraz dodaj czsownik Be w odpowiedniej formie..

Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

Średni wynik: 82,96 % .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Test rozwiązano 40018 razy.. He also took some bottles 3_____ in the bottle bank.Uzupełnij informacje , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. 2013-02-25 15:47:57Uzupelnil teksty kolejnymi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszlego.. Bym mogłą prosic o rozwiązanie wszystkich zadań pillne dzieki.Uzupełnij e-mail wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. 2013-02-25 15:47:57 Uzupełnij luki wyrazami w odpowiedniej formie - angielski.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. Zobacz odpowiedzi.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.9.2015 (10:20) - przydatność: 39% - głosów: 71.. He _____ (speak) excellent French.Uzupełnij teksty wyrazami z ramek.. Autor: Zuza884 Dodano: 7.3.2017 (17:27) Uzupełnij dialog właściwymi formami czasownika have to oraz czasowników z ramki.. Środa 06.05.2020r.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramek w odpowiedniej formie.Dwa czasowniki podano dodatkowo.. 5)You .. bananas before a big event.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiedniej formie czasu past simple..

Workbookuzupelnij dialogi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

2013-07-24 13:26:35 Uzupełnij zdania , używając will i czasowników w nawiasach.. 2016-03-18 01:21:23 Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie .. Podano trzy zbędne czasowniki.Ex 8 - uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie przeszłej.. Użyj wyrazów z ramki oraz czasownika have to w odpowiedniej formie.. Poziom: Beginner.. wg Nataliadudkowska.. 1.podane w nawiasie czasowniki wstaw w odpowiedniej formie w czasie present simple.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozwiąż test.. 11.05.2020r - poniedziałek - Sprawdzian wiadomości z unitu 7: słówka, tworzenie czasowników regularnych i nieregularnych (ex 1 p.. Gimnazjum » Język angielski.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Zadanie w załączniku.. muszelki i znaczki pocztowe.uzupełnij zdanie wyrazami z ramki, wpisując je w odpowiedniej kolejności.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.Uzupełnij dialog właściwymi formami czasownika have to oraz czasowników z.. - Zaliczaj.pl.. Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.. does he come Odpowiedź na zadanie z Live Beat 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Dodaj.Angielski - Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

Uzupełnij dialog podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Uzupełnij tekst Mt 5,21-22 Brakujące słowo.. No, I can 't talk to you now .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt