Test z lektury ania z zielonego wzgórza pytania otwarte

Pobierz

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat.Przykładowe pytania z lektury.. Maryla i Mateusz Cuthbertowie to: A. wdowiec i stara panna B. mąż i żona.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Co Ania dała koleżance zamiast soku.. b) na przejażdżce w parku.. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyTest: "Ania z Zielonego Wzgórza".Odpowiedz na pytania z książki "Ania z Zielonego wzgórza".. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10test na znajomość ani z zielonego wzgórza.pdf (22 KB) Pobierz.. Gdzie znajdował się sierociniec, gdzie Ania została oddana?Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Test składa się z 12 pytań.. Uwaznie przeczytaj pytania, odpowiedz wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.Serwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. Ania z Zielonego Wzgórza - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeń.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

4.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Wędrowny handlarz, który sprzedał Ani farbę do włosów: był włochem był niemieckim żydem był kanadyjczykiem był rosjaninem : 3. by andziapandzia.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. prezent dał ani Mateusz.. W Długiej Rzece.. Poczatki jednak wcale nie byly proste.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. - Za to ze uderzyla gilbertaz sercem .Całą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl z Ani z Zielonego wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. #1.Test: Podczas wizyty w Charlottentown Ania nie była: a) na wyścigach konnych.. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza- - Test.. b) u pani linde; a) w domu sierot; c) przez cały czas była na kwitnącej wiśni; d) mieszkała w zawalającej się chatce; e) zbudowała łódkę z drewna i spała na jeziorzeTest znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Zielonego wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci.. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. a) Cukier - puder b) Krople walerianowe c) Olejek pomarańczowy d) Olejek cytrynowy 3.. POWODZENIA!. Na Zielonym Wzgórzu.RODZICE ANI Byli nauczycielami, zwali się: Walter i Berta Shirley.. Gdzie toczy się akcja powieści?. Rozwiąż test!GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. a) Na zielono b) Na fioletowo c) Na czarno d) Na różowo 2.. Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Anna podczas pierwszego dnia w szkole została ukarana przez nauczyciela.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' | sameQuizy..

Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.

Opis testu.. 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Rozwiąż test i sprawdź!Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.. Ania w prezencie od Mateusza otrzymuję:Kartkówka ze znajomości treści lektury Lucy Maund Montgomery "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. a) Diana, b) Józia, c) Gilbert.Ania z Zielonego Wzgórza.. Jakiego koloru Ania miała włosyProszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Ania urodziłą się: w kwietniu w marcu w grudniu w styczniu : 5.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź.. Na jaki kolor Ania ufarbowała sobie włosy?. W Szerokiej Rzece.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. Rozwiązanie.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Jak nazywają się opiekunowie Ani?Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2..

Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.

Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. W Głębokiej Rzece.. ,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. Jaki.. NigdyTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA".. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i dom b) Potrzebowali .z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.. 0%Klasa 6 - L. M. Montgomery: Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Część 1.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.. Co Ania dodała do ciasta?. Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na:gdzie ania znajdowała się wcześniej za nim przyjechała na zielone wzgórze gdzie szyli jej bardzo wąskie sukienki?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.. Na co i dlaczego Umar Mateusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt