Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami kajko i kokosz

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. Powrót bohaterów i obrona grodu.. Test składa się z 12 pytań.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 4.Wymień czynności, jakie wykonują .Droga Koleżanko/kolego!-->Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.--> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży.Gdy byliśmy .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Skomentuj.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Atak strażników grodu na Mirmiła, Kajka i Kokosza.. Uszereguj zdarzenia tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z treścią komiksu.Kajko i Kokosz test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. 3.Jaki nastrój wywołuje w tobie ten obraz?. Wyślij zgłoszenie .Przyjrzyj sie uwaznie ilustracji i odpowiedz na pytania..

Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami.

kaczmo21 3 lata temu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Podane wydarzenia uszereguj tak, aby były zgodne z treścią komiksu.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Szkoła latania - scenariusze lekcji 5.. Szkoła latania - test wiedzy.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Udostępnij.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania4.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. View Mobile Site FandomShop Newsletter Join Fan Lab .Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Wpisz wypowiedzenia z ramki w odpowiednie miejsca tak, aby przypominały sposób zapisywania myśli i słów bohaterów w komiksie oraz sposób oznaczania dźwięków i wypowiedzi narratora.Postacie w lekturze "Kajko i Kokosz: Szkoła Latania" to:-Kajko-Kokosz-Mirmił-Lubawa-Jaga-Łamignat-Hegemon Krwawy-pozostali zbójcerze - kowal - karczmarz -pozostali mieszkańcy grodu - czarownice - uczniowie Wyższej Szkoły LataniaPostaci.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?.

2.Jakie postaci towarzyszą wioślarzom?

Wiosenne osłabienie Łamignata.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?B) Kajko 2. wiecznie głodny C) Kokosz 3. łatwowierny, ulegający wpływom D) Hegemon 4. odważny, rozsądny, zaradny 4.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. 4.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania (Janusz Christa).. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Z praktyki dydak-tycznej nasuwa się wniosek, że z reguły uczniowie w wieku 7—8 lat chęt-nie sięgają po ten gatunek literacki, ponieważ ich uwagę w baśniach przykuwają: frapująca fabuła, żywa i wartka akcja oraz ciekawe, pełne niebezpieczeństw przygody bohaterów.Wykorzystaj w pełni możliwości rozwiązań LEGO Education ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt