Wierszyk urodzinowy dla babci

Pobierz

Kochana Babciu w dniu Twoich urodzin życzę Ci: A- abyś zawsze była uśmiechnięta.. B- by troski Cię omijały.. C- ciepłych uśmiechów.. D- dużo zdrówka.. E- ekstra humoru.. F- fantastycznych przeżyć.. G- gości od święta.. H- herbaty z cytrynką.. I-i jeszcze.. J- jak najmniej siwych włosów.Najdroższa Babciu,|w dniu urodzin życzę Ci |subtelnej niecierpliwości wiosny, |łagodnego wzrastania lata, |cichej dojrzałości jesieni |i mądrości dostojnej zimy, |wielu chwil radości, |aby każdy dzień był dla Ciebie |niezapomnianą przygodą|i powodem do zadowolenia.. Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata.. Życzę Babuniu życia najdłuższego,pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.. nie wiedząc co to zmartwienia.A w dniu urodzin śpieszę z życzeniami, I najpiękniejszymi dla Ciebie kwiatami, Babciu niech one wyrażą co czuję, Kocham Cię mocno i za wszystko dziękuję.. Z okazji urodzin życzę Ci, Babuniu miła,byś zawsze w życiu szczęśliwa była.. Życzę Babuniu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.. Niech da Ci złoty promień szczęścia.Najpiękniejsze życzenia i wierszyki urodzinowe, piękne wiersze urodzinowe, ładne gotowe wierszyki na urodziny dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka, gotowe teksty życzeń urodzinowych od córki, syna, wnuczki, wnuczka, sms-y urodzinowe dla przyjaciółki, .Życzenia na Dzień Babci Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała..

Kochana babciu w dzień Twoich urodzin.

URODZINY I IMPREZY DLA DZIECI Miejsca na urodziny dla dzieci - Urodziny tematyczne Animatorzy, Mikołaj, klauni Wypożyczanie strojów, dekoracje Torty .Jan 23, 2022Życzenia na 60 urodziny dla Babci i Dziadka Droga Babciu, w uroczystym dniu Twoich 60 urodzin przesyłam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.Apr 7, 2022Apr 6, 2022Zabawne życzenia na Dzień Babci - śmieszne wierszyki dla babci Zabawne krotkie wierszyki dla babci - Jestem mała różyczka Wspólne życzenia dla babci i dziadka - Dzień Babci i Dziadka 2018 Wierszyki na Dzień Babci - My mamy babcie, babcie nas mają!. *** Kategoria: Poważne życzenia i wierszyki na Dzień Babci Drukuj Babciu moja ukochana, nie bądź nigdy zatroskana i nieważne jaka pora, babciu nigdy nie bądź chora!. chcę Ci złożyć najlepsze życzenia.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!Zabawne i najpiękniejsze, ładne i piękne, długie i fajne, gotowe i wzruszające życzenia urodzinowe dla babci krótkie i śmieszne, dla mamy i dziadka, dla tesciowej od wnuczki na 50 urodziny, 61, 70 urodziny, 75, 80, 90, 100 lat..

Życzenia urodzinowe religijne na dzień babci do wydruku.

Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło CiJan 13, 2022Poniżej wierszyk, który z pewnością się jej spodoba.. Gdy za bardzo rozrabiamy, pod Twe skrzydła uciekamy.. Życzę samej pomyślności, oto wyraz mej miłości.. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Życzę Ci, Babciu miła, Byś zawsze szczęśliwa była.. Więc im życzenia wnuczki składają.. |Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci |miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz.. ***Mądre piękne życzenia na urodziny - Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znająUrodziny.. Życzenia dla babci i prababci na 60 urodziny, 65, 70, 80, 85, 90, 95 urodziny, dedykacja życzenia .Wierszyk dla babci na urodziny Żyj nam Babciu lat ze 200-cie, boś najlepsza w całym mieście!.

Piosenki, wiersze i wierszyki dla babci i dziadka - zapraszamy!

Niech uchroni Cię od wszelkich niebezpieczeństw i kłopotów i poprowadzi drogą dobroci i miłości.. Ocena użytkowników: / 15.. Życzenia Urodzinowe No Comment.. Zwykle nikt nie poświęca wnukom tyle czasu co babcia.May 18, 2022W dniu urodzin, kochana Babciu, życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała.. byś zawsze w życiu szczęśliwa była.. Z okazji urodzin życzę Ci, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była.. Bądź więc zdrowa, uśmiechnięta tego życzą Ci wnuczęta!. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie więc podziękować Ci, Babciu za to wszystko chcę.. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.. Życzę Babuniu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Byś lat setnych.. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię!Jun 21, 2021nieznajomy.24: 02.01.2017, 20:13: Te wiersze są przepiękne, a że wczoraj były imieniny mojej Babci to na podstawie tych dzieł napiszę swój własny wierszyk.Mam nadzieje,że będzie tak samo dobry jak i te.Naprawdę gratuluje tym co pisali te wiersze.Pozdrawiam :-)Wierszyk dla babci z okazji jej święta..

Dzięki tekstowi Wandy Chotomskiej złożysz babci życzenia prosto od serca.

|I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój!||Bukiet najpiękniejszych .Wiersze na urodziny dla babci.. Zdrowia Ci życzę i radości,Wszystkiego najlepszego, drogi Wnuczku!. mogła dożyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt