Trójmiasto program wycieczki

Pobierz

Wizyta w Kościele Mariackim - największej na świecie gotyckiej ceglanej świątyni.BIURO TURYSTYCZNE TAIRON WYCIECZKI Turka, ul. Berberysowa 2/2 20-258 Lublin NIP: 921-132-48-27 Konto: mBank 15 0557 9190Wycieczka 3-dniowa Trójmiasto - Malbork - Toruń.. Długą, Długim Targiem, fontanną Neptuna, ratuszem i Dworem Artusa.. Wyjazd.. Trasa 3: wybrana trasa z wycieczek 2/3 dniowych (6-8godz.. Trasa 2: Westerplatte / Gdańsk / Sopot / Gdynia (8godz.). Przejazd do Malborka.. Wyjazd z umówionego miejsca we wczesnych godzinach porannych.. Zwiedzanie Starego Miasta - reprezentacyjnej zabytkowej dzielnicy, z przepiękną architekturą i niesamowitą atmosferą.Jan 3, 2022 Przejazd w kierunku Torunia.. Przejazd do Trójmiasta.. Na podstawie oczekiwań i możliwości finansowych Klienta opracowuję szczegółowy program .Wycieczki szkolne do Gdańska, Sopotu i Gdyni Aby zaczerpnąć jak najwięcej z wizyty w Trójmieście, należy wybrać się tam na kilka dni.. Zwiedzanie miasta .Wycieczka szkolna do Trójmiasta 3 dni.. TRÓJMIASTO.. RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI: 1 DZI EŃ: WYJAZD Z UMÓWIONEGO MIEJSCA WE WCZESNYCH GODZINACH PORANNYCH.. Termin: Do ustalenia.. Spacer nad morze.. Przejazd do Gdańska.. Trójmiasto wycieczka jednodniowa ceny biletów wstępu (aktualne w marcu 2022)Program: Wycieczka Trójmiasto i Malbork 2022 1 dzień: Zbiórka uczestników i wyjazd zgodnie z rozkładem..

Program wycieczki.

Dlatego w programie zawarliśmy główne wizytówki miasta, te najciekawsze i najbardziej zabytkowe miejsca.Jeżeli macie Państwo więcej czasu na zwiedzanie Trójmiasta, można ten program rozbić na 2- 3 dni.. ZAPRASZAMY NA 3-DNIOWĄ WYCIECZKĘ.. Zwiedzamy również zamek krzyżacki w Malborku i miasto Kopernika - Toruń.. Przejazd do Sopotu ok. 14:00.. Zamek w Malborku jest jedną z najwspanialszych średniowiecznych fortec w Europie.. 26.08 (pt.) Po śniadaniu przejazd na półwysep Westerplatte .Zapraszamy na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta - największej i najatrakcyjniejszej aglomeracji na Pomorzu.. DZIEŃ 2 Śniadanie.Trójmiasto - Malbork Wycieczka 3 dni PROGRAM 1 Dzień Zbiórka pod szkołą o godzinie 6:45, wyjazd około godziny 7:00.. Naszą wycieczkę rozpoczniemy od wejścia na latarnię morską w Czołpinie.. Wyjazd z Legnicy o godzinie 6:00.. Przejazd do Gdyni12.00 - Dotarcie do Gdyni 12.30 - Zakwaterowanie w Hotelu "Antares" 13.00 - Obiad 14.00 - Zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego 17.30 - Skwer Kościuszki, "Dar Pomorza", a następnie Spacer po Bulwarze Nadmorskim 19.30 - Kolacja w hotelu 20.30 - Czas wolny 22.00 - Cisza nocna Dzień 2: 7.00 - Pobudka 7.30 - Śniadanie 8.30 - Wyjazd do GdańskaZwiedzanie Trójmiasta - przewodnik Marek Formela..

Ramowy program zwiedzania: Dzień I.

Przyjazd do Gdańska, spotkanie z lokalnym przewodnikiem - zwiedzanie: Spacer ulicami Głównego miasta: do Bramy Wyżynnej i zespół Przedbramia, brama Złota, ulica Długa z domem Uphagena .WYCIECZKA 3 DNI: TRÓJMIASTO + MALBORK Plan i program wycieczki Dzień I wyjazd ok. godz. 6:00, przyjazd do Gdańska ok. godz. 11:00, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem: 12:00 - 17:00, zwiedzanie Głównego Miasta Gdańska: Długie Pobrzeże (Zielona Brama, Brama Chlebnicka, Brama Mariacka, Żuraw), Rybackie Pobrzeże, Ulica Mariacka, Kościół Mariacki, Ulica Długa i Długi Targ (Dom .Zapewniamy zwiedzanie największych trójmiejskich atrakcji: gdańskiej starówki, katedry w Oliwie, Sopockiego mola oraz portu i okrętów w Gdyni.. Zwiedzanie GDAŃSKA (Złota Brama, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Żuraw, Kościół Mariacki - wejście na wieżę skąd rozciąga się piękna panorama miasta).. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.. Nad polskim morzem.. Wyjazd w kierunku Trójmiasta.. Toruń.. Trzy powiązane ze sobą, a jednocześnie niezwykle różnorodne miasta: Gdańsk, Gdynia i Sopot zapewnią Państwu moc atrakcji.wycieczka trójmiasto i malbork 2022, wycieczka trójmiasto + malbork bb 2022, wycieczki po polsce 2022, zwiedzanie trójmiasta 2022, w programie: gdańsk, gdynia, sopor, malbork, polska, wycieczki objazdowe, wycieczki objazdowe, weekend majowy, weekend czerwcowy, weekend sierpniowy, tanie obozy młodzieżowe 2022 i kolonie letnie, wycieczki i wczasy …Jednodniowe wycieczka po Trójmieście z przewodnikiem: Propozycja zwiedzania Trójmiasta z przewodnikiem w jeden dzień, przeznaczona jest przede wszystkim dla osób i grup, które słabo znają Trójmiasto, nigdy wcześniej go nie zwiedzały czy poprostu są w Trójmieście przejazdem..

Proponowane wycieczki po Trójmieście.

REZERWUJ .. Przyjazd do Gdańska, spacer z przewodnikiem po starówce.. Wycieczki dwudniowe lub trzydniowe zdążą zrealizować program podstawowego zwiedzania Gdańska, Gdyni i Sopotu.464,- zł.. ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE: transport autokarem zakwaterowanie w pensjonacie Wyżywienie według programuWycieczka szkolna - Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, zielona szkoła Travel Student - wycieczki szkolne, wycieczki klasowe z bogatym i ciekawym programem w rozsądnej cenie.. Zadzwoń do nas: (22) 378-16-00 ul. Chopina 29, 05-270 Marki, Travel Student - Organizator Turystyki od 2004r.. Przejazd do Torunia.. Obiadokolacja.. Rozpoczynamy od WESTERPLATTE.. Czas wolny.. CENA od 599 ZŁ/os.. Wycieczkom szkolnym lub też osobom przyjeżdżającym o Gdańska z dziećmi proponuję zajrzeć na zakładkę Gdańsk zwiedzanie z dziećmi.. Lepiej być nie może.. Toggle navigationGłówna- POLSKA: Trójmiasto, Malbork, Grunwald , Nidzica - hotel wycieczki dla grup Polska Pomorze Gdańsk Wakacje; +48 12 345 67 89 fax: 12 345 67 89 days agoTrójmiasto + Malbork BB Wycieczka 2022 (I1-121) Trójmiasto + Malbork BB Wycieczka 2022 (I1-121) RAMOWY PROGRAM IMPREZY: 1 DZIEŃ Wyjazd wg rozkładu jazdy.. Program wycieczki.. W Słowińskim Parku Narodowym pospacerujemy duktem leśnym do Ruchomych Wydm W dalszej kolejności udamy się do ośrodka na obiadokolację..

Wycieczka 3-dniowa Atrakcyjna wycieczka nad polski Bałtyk, w programie Trójmiasto, Hel.

Przyjazd do Malborka.. Zwiedzanie Muzeum Zamkowego.. Każdą wycieczkę dostosowuję do indywidualnych potrzeb Klientów.. 4 porty, 10 plaż, 41 muzeów, 72 zabytki kultury i przyrody.. Trójmiasto to szczęśliwe połączenie zachwycającej starówki z tradycjami, przemysłowego portu i wypoczynkowego wybrzeża.. Można także wybrać program kilkudniowej wycieczki do Gdańska, Sopotu, Gdyni (Trójmiasta) i dopasować go do Państwa oczekiwań.. W Biurze Podróży Trybała mamy w ofercie różne warianty pobytu w regionie Zatoki Gdańskiej.. Gdańsk, Sopot i Gdynia z licencjonowanym przewodnikiem.. W naszym programie jest również wycieczka do Malborka, gdzie poznają Państwo tajemnice zakonu krzyżackiego i największy ceglany zamek na Świecie.. )Atrakcje Trójmiasta i okolic - 3 dni Atrakcje Trójmiasta i okolic - wycieczka klasowa trzydniowa Program wycieczki: Dzień 1.. Zwiedzanie traktu Królewskiego z Bramą Złotą, ul. Spacer głównym deptakiem nadmorskiego uzdrowiska na molo z obejrzeniem najciekawszych atrakcji.. DZIEŃ 1.. Wycieczki szyte na miarę.. PO NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTACH TRÓJMIASTA.. Po obiadokolacji wybierzemy się na nadmorski zachód .Program wycieczki: Dzień I Wyjazd sprzed szkoły w godzinach rannych.. 2 dzień Śniadanie, przejazd do Gdańska - Długi Targ, - dom Artusa, - fontanna Neptuna, - kamieniczki, - ratusz.. I jeszcze żaglowiec, który 25 razy okrążył glob.Trójmiasto: GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - 3 DNI.. Potężna twierdza została wzniesiona na prawym brzegu Nogatu w XIII w.RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI: 1 dzień Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach nocnych, przejazd do Torunia - Mały Rynek, - Duży Rynek, - mury miejskie, - dom Mikołaja Kopernika, - planetarium, Obiadokolacja, nocleg.. STARÓWKA, ULICA DŁUGA, ZŁOTA BRAMA, ŻURAW, BAZYLIKA MARIACKA.Łeba-Trójmiasto.. PRZEJAZD DO GDAŃSKA.. Dobra i sprawna organizacja.. JEDNODNIOWA DO TRÓJMIASTA: Trasa 1: Gdańsk / Oliwa / Sopot / Gdynia (8godz.). WYCIECZKA 3 DNIOWA..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt