Teksty na pocieszenie chłopaka

Pobierz

DoĹ Ä cz do naszej spoĹ ecznoĹ ci.Jesteś tak oszałamiająca, że po prostu zapomniałem, jakim tekstem chciałem Cię poderwać.. Lecz jałowe te następne lata, bez wyrazu i szaleństwa na sercu za łatą ,łata ćma do motyla nie ma podobieństwa.. Szukam Ciebie.. Nie mogę Cię znaleźć.. Bliżej siebie stajemy.. Nie jestem fotografem, ale mogę mnie i Ciebie razem sfotografować.. Kręcisz się jak smród po gaciach.. Oj druga córka.. Jeśli idziesz, dojdziesz!. -Pytałam, jak się czujesz, a nie jak wyglądasz.. Gdzieś na pustyni życia.. Upadniesz i wstaniesz.. Założę się o dwadzieścia złotych, że nie pójdziesz ze mną na randkę.. Dasz radę "Wszystko będzie dobrze.. -Do twojego serca.. Gdzie lot nasz się zatrzymał.. Jesteś tak piękna, że aż sam nie wiem, co powiedzieć.Apr 15, 2022Co płynie z czyjejś duszy.. Wierszyki śmieszne na dobranoc.. I dalej będziesz szła z podniesioną głową…"1.. Jak Mały Książę z różą.. oliwiertomes Śmjejmy się wesoło i zatańczmy wkoło a kiedy się przewrucisz to te piosenkę wesoło zanucisz.. Dziennie do siebie piszemy.. Cześć, głosy w mojej głowie powiedziały, żebym do ciebie zagadał.. Mam dwie córki.. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, naszej miłości i byśmy zawsze słonko moje kochali się oboje.. Widziałem cię w sklepie rowerowym na pułce z pedałami.. Chciałabym w Twe oczy patrzeć bez końca.. Za trzecim razem Wam się uda!. Gdybym mógł cofnąć czas, Lepiej by było wśród Nas..

Dalajlama XIV Cytaty na pocieszenie.

Tak różnymi oczyma.Pocieszenie W deszczu widzę Ciebie.. Bo liczy się droga.. Różnica między bohaterem, a zwykłym człowiekiem to tylko trochę wytrwałości!Przenieść uśmiech w Twoje oczy Nawet wiatr jest moim sprzymierzeńcem Bo rozdaje wraz z powiewem Czułość delikatną Z szeleszczących liści śpiewem A kiedy złote gwiazdy liczy Księżyc trochę rozespany, To pamiętaj: w tej smudze jasnej Dla Ciebie buziak jest wpisany A ja szepczę przez codzienność Wymarzonych parę życzeń, Aby moje słowa kwitły kwiatemOct 26, 2021Feb 14, 2022Nie mów tyle, bo ci się żylaki na zębach porobią :p Tobie chyba w mózgu chomiki graja w ping-ponga!. Masz twarz jak rozrzutnik do gnoju.. Pomyśl,że gorzej już być nie może!. I dasz radę.. -Dokąd?. Jak cichy wieczór, gwiazdy na niebie.. Cel też będzie, tylko idź.. Nie ma Ciebie.. Zostawić możesz teraz mnie, bo skrzywdziłem bardzo Cię.. -Dobrze.. Z najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni.. Szczęście sprzyja tym, którzy mają odwagę by po nie sięgać!. adminMar 31, 2021"Oceniaj swój sukces po tym, co dałeś innym, aby go osiągnąć".. -Bo nie ma w nim twojego numeru.. Autor: adrian balaI na twarzy jego dotyk, Ciepłem muśnięć Ci zostawiam.. -Mogę pożyczyć twój telefon?. Jedzie ci z pyska jak z dupy tygryska.Warto się wzorować ale nie naśladować!. Na Twą miłość nie zasługuję, Między Nami wszystko psuję..

Tego, życzę Ci ja, twoja mała jaskółka.Gotowe sms, teksty miłosne, Wyjątkowe smsy dla Niej dla Niego.

Już i ćma uciekła, o motylach nie ma słowa miłość gdzieś w szafie poległa, na mole nie była gotowa.Wstawaj szybko z łuzia, obudź się, w końcu w dniu swojego święta, tak nie wypada, więc szybko na równe nogi stań, a ja złoże Ci życzenia, wszystkie są do spełnienia.. Gdybym poszedł za tobą do domu, czy byś mnie zatrzymała?. Bo wyglądasz bardzo podobnie jak moja kolejna dziewczyna/chłopak.. Wiec jeśli masz marzenia, plany, to po prostu je spełniaj.. Nie wszystko się uda, ale szczęściu trzeba dać szansę.. StwĂłrz z nami najwiÄ kszÄ bazÄ SMSĂłw i krĂłtkich wiadomoĹ ci.. Twe usta są promieniem mej duszy.. Nie jestem pijany, jestem po prostu odurzony przez ciebie.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Nie znając wcale siebie.. Czy znam Cię?. -Podasz mi kierunek?. I mieć na zawsze przy sobie Ciebie!. Kiedy deszcz przypadkiem Ciebie zrosi To nie gniewaj się na niebo, Że przynosi tyle kropel Tylko pomyśl.. On dlatego biegnie mokrym śladem Zostawiając perły rosy, Że chcę błyskiem barwnej tęczy Przenieść uśmiech w Twoje oczy Nawet wiatr jest moim sprzymierzeńcemPiękne są oczy Twe jak promień słońca.. Jest coś złego w moim telefonie.-Bo gdy na ciebie spojrzałam, upuściłam swój.. Rekin1969 Nie jest tak źle!. Przed tobą trochę ciężkich chwil, wiele cudownych.. Ja znam doskonale.. O niczym wtedy nie wiedziałaś, bo za bardzo mnie kochałaś..

Widzę Twe łzy, widzę Twój uśmiech... Tonę.. SMSy na pocieszenie - dla chłopaka i dziewczyny, przyjeciale i przyjaciółki: gotowe teksty SMS i zabawne wierszyki na poprawę humoru.

Ocena użytkowników: / 35.. -Cześć, jak się masz?. Takie kobiety jak ty zawsze dają radę.. -Coś jest nie tak z moim telefonem.. -Czemu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt