Opisz śmieszną sytuację w szkole

Pobierz

Najbardziej jednak, ze wszystkich opisanych w utworze, rozbawiła mnie scena, w której Cześnik nakłania Papkina, aby ten wstawił się za nim u Podstoliny.. na matematyce kot uciekł i biegał po klasie.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -20.11.2016 (16:02)Dziewiętnastowieczna komedia Aleksandra Fredry obfituje w sytuacje zabawne i zaskakujące.. Kiedy chłopcy już skończyli całą scenę, zgodnie z instrukcją mieli związać Szekspira.. 2011-03-08 16:53:57; Opisz zabawną, śmieszną historię ze szkolnego życia 2014-03-09 19:24:13; Miałeś jakąś zabawną sytuację w szkole?. 2010-03-11 10:45:00Mnie też spotkała trochę śmieszna(lecz nie dokońca) sytuacja w szkole.W 4 klasie biegnąć szybko na boisko szkolne,trzeba było zejść schodami w dół.Miałem dosyć śliskie buty,więc trudno mi było biegnąć szybko,lecz wtedy na to nie patrzyłem.Zbliżając się biegiem do schodów noga poślizgnęła mi się tuż przed pierwszym schodkiem,uderzyłem w pierwszy schodek,następnie .Opowiedz jakąś śmieszną sytuację.. Postać barwna postać Szkoła - sentymentalne wspomnienie.To była naprawde śmieszna przygoda - opowiadanie .. napisz śmieszne opowiadanie śmieszne opowiadanie opisz swoje ferie zimowe opis ferii .u mnie babka kiedys na lekcji weszla na lawke zaczela skaksc i drzec sie bo nie mogla nas uspokoic albo kiedysnauczycielka sie do mnie prola toŚmieszne sytuacje w szkole..

Śmieszne sytuacje w szkole ?

"ewakuacja szkoły - film edukacyjnyFilmik został zrealizowany w Zespole Szkół im.. Szlismy wiec dalej.. Wtedy pierwszy raz stwierdziłem, że komuniści są źliKomizm sytuacyjny w komedii Aleksandra Fredry pt. : "Zemsta" Komizm w komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta" jest zastosowany w różnych sytuacjach, językach i cechach charakteru postaci.. poleca 85 % 369 głosów.. Na religii lataja palące sie samoloty z papieru oraz nadmuchane kondomy.. inny chłopak nie zauważył że kot pod jego ławką "narobił" i wdepnął nieświadomie w jego odchody.. 2011-03-17 19:27:10 Załóż nowy klubKomizm w lekturze "Sposób na Alcybiadesa" opis sytuacji porwania Szekspira.. _____ Niemiecki mieliśmy w takiej małej sali, (tak małej że nawet nie było miejsca na plecaki ja swój miałam na parapecie.Moja śmieszna historia w szkole jest taka, że moi koledzy siedząc w ławce znaleźli przyklejoną od spodu podpaskę okazało się, że przykleiła ją nasza sprzątaczka szkolna bo przyznała się potem pani bo pytali się jej czy coś nie widziała niepokojącego.. W jednej chwili chcialem stamtad uciec jak najdalej, ale silniejsze ode mnie bylo pragnienie wejscia na szczyt.. "Sposób na Alcybiadesa" ciekawa, śmieszna opowieść z książki.. Rzucili się na chłopca, okręcili go sznurem.Na pewno przypominacie sobie jakieś śmieszne sytuacje ze szkoły..

Opisz śmieszną sytuacje z lektury Ten Obcy.

~Anonim Niezarejestrowany #31.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Sprawia on, że czytając książkę poprawia nam się humor.. ~Anonim napisał(a):U mnie 1 gostek na lekcji PL krzyknął "Próbujesz mi sie stawiać" (do nauczycielki)Cytat: Napisał Madaya Ja pamiętam tą sytuację nie jest to specjalnie smieszne, ale: Raz wleciał na historii wróbel do klasy historyk chciał go złpać i Śmieszne sytuacje w waszej szkole albo w klasie - Strona 3W stołówce podczas przerw grano w ping-ponga (Kicki) lub wymieniano się i handlowano znaczkami pocztowymi.. Wszystko wyszło na jaw i tu z opresji uratował ich kumpel Lepki.. 2010-11-13 20:23:56 Jak mogę napisać na lekcje zadanie " opisz sytuację jka panuje w japonii"?. 2010-09-10 16:42:41 Mieliście jakąś śmieszną sytuacje w szkole ?. Czesnik, chce nakłonić Podstolinę do ślubu.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.historycy.org -> Śmieszne sytuacje jakie cię spotkały w PRL.. Na angielskim kolega wyrwal oparcie od krzesla i wyrzucil przez okno, dyrka ktora siedziala kilka pieter nizej zauwazyla ze oparcie polecialo i przyszla na lekcje.. Kolezanka szła z tym tortem i chciała otworzyc drzwi do klasy .. nie zdarzyla , bo z klasy wyszla nasza wych :D .Przypomnij sobie jakąś zabawną sytuację z wakacji lub życia szkolnego..

Mieliście jakies smieszne sytuacje w szkole ?

Najgorsza w stanie wojennym była niesprawiedliwość społeczna.. Związane to było z zaginięciem klucza.. Niespełna dwa tygodnie temu w mojej szkole wydarzyło się coś złego.. Pimko, widząc jakiekolwiek niepokojące zachowania, zawsze insynuuje uczniom niewinność, jak gdyby przekształcając ich zachowania w dziecięce, niewinne zabawy (np. bójka ta gra piłeczką itp.).. Brian Shaw: Siłownia za 2 miliony!. Opisz ją w kilku zdaniach.. .Plis szybko !. Przez jakąś chwilę nie wiedziąłam co sie dzieje.. powiedziała, iż musiała ja przykleić, ponieważ zdenerwowali ja chłopacy z mojej klasy, gdy ona zakładała po lekcjach .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz zabawną sytuacje w szkole.. Filmy.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Pocieszalem sie mysla, ze do szczytu nie bylo juz tak daleko.. potem huśtając się na krześle pomazał wszystko na .17.05.2007, 16:02 RE: Śmieszne sytuacje w szkole.. W lekturze jest wiele śmiesznych sytuacji, rozśmieszyła mnie najbardziej ta, w której chłopcy porwali Szekspira.. miała urodziny ,wiec postanowilismy jej kupic torta .. mam doła i chce sie pośmiać jak czekałam na lekcję polskiego to ktoś ze schodów żucał plecakiem ja tego nie zauważyłam i dostałam nim w głowę.. Stało się to w klasach: II D i II G. Dzień zapowiadał się jak każdy .Subskrybuj kanał WooHoo Polish: Fajnych Rzeczy Które Można Robić Jak Jest Nudno.Kazik1902 napisał(a):Ja miałem wiele śmiesznych sytuacji.Niektóre z nich: a) klasa 6 podst: po przerwie na dworze, wchodząc do szkoły kolega zauważył kota i wziął go do klasy..

?Jaką śmieszną sytuację widziałaś dziś w szkole.?

Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Popularny w szkole był boks - dawną świetnością był Wątłusz Pierwszy, który został jednak pokonany przez młodszego brata oraz "nową gwiazdę ringu" Szlaję.i znów pani polonistka, tym razem w akcji ze spiesem lektur: p. polonistka:"Jak zobaczymy się w przyszłym roku, przerobimy w około 20 lektur, oczywiście nie wszyscy, bo ktoś może niestety nie zdać, np taki Sz. bo z chemii cos słabo stoi a wasza nauczycielka to moja dobra koleżanka.. 2012-09-22 11:26:15; Opisz sytuację chrześcijan w Syrii.. Jak Wy nie macie to waszych znajomych itd:* Odpowiedzi typu nie chce mi się,dużo tego,a co cię to będą minusowane, za najlepszą i najdłuższą nagroda(* Jak macie krótkie to kilka opisać<3Śmieszne sytuacje w szkole, na lekcji?. [GENETYKA ARNOLDA?]. [WIDEO] 78-letnia babcia pokonuje 187,5kg w przysiadzie!. Tutaj.. Zapowiedział ,że się zemści.Za jakiś czas pojawiła się przestraszona woźna w towarzystwie Dyra i profesora Żwaczka.. Chodzi mi nie o nauczycieli, ale o waszych kolegów, albo innych uczniów.. poleca 74 % .. Jak nie macie w szkole to gdzieś indziej.. Patrick Schwarzenegger robi masę!. 2010-06-18 16:39:21 Mieliście jakąś zabawną sytuację w szkole ?. 2014-11-15 16:06:36Wasze śmieszne sytuacje/wpadki w szkole?. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicachw ramach projektu Fundacji Nowych.Zadanie: opisz śmieszną sytuację z której wynikło zamieszanie nie piszcie mi wszystkiego, tylko dajcie fajny temat bo ja niestety nie mam pomysłu Rozwiązanie: np zgubienie w lesie z przyjaciolka jednak wyprowadzila was wiewiorka za ktora pognaliscie eW czasie przerw uczniów obserwują nie tylko matki, lecz również nauczyciele..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt