Przysięga streszczenie odcinka 571

Pobierz

[Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą.Tulay jest wściekła, że Gulperi i Emir się nie rozwiedli.. Emir odwiedza grób Reyhan!. Ale Mert ma inne plany.Przysięga odcinek 595.. 16:05.Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. Umit popełnia samobójstwo.. Streszczenie.. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita.. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Streszczenie 571. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal informuje rodzinę o samobójstwie Umita, a pojawienie się Songul wprowadza ogromne zamieszanie.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. Kumru oskarża ją o zamordowanie dziecka!. Sąd wydaje wyrok.. Narin nieustannie podkreśla, że to Mert uratował jej życie.. Przysięga odcinek 570: Kobiety decydują się zeznawać!. Cavidan obiecuje stać na straży rodziny.. Kemal godzi się przyjąć Merta tylko na jedną noc.. Przysięga odcinek 596.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów.. Cavidan przekonała ją bowiem, że źle to na .Odcinek 573 Trwają przygotowania do zaręczyn Tulay i Emira.. Emir odwiedza grób Reyhan.Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.. Emisja: 29 stycznia 2022 Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole..

571 - streszczenie, opis.

Emir musi wybrać - ona albo Gulperi!. Umit zostaje skazany na dożywocie!. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Tymczasem szantażysta (ma nagrania kompromitujące Tulay) żąda od niej 500 tysięcy lir.. więcej Odcinek 572 Reyhan wychowała się na prowincji.. Natomiast Mert cierpi po .Przysięga odcinek 597.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. "Otwórz, córko!". Narin liczy, że mu pomoże i chłopak poczuje się lepiej.. [Streszczenie + Zdjęcia] 14 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. Rozmawia z Hasanem o jej sytuacji.. W rezydencji Tarhunów domownicy i zaproszeni goście zasiadają do kolacji.Przysięga - odcinek 571 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Kemal otrzymuje wieści o popełnieniu samobójstwa przez Umita.. Natomiast .Emir odwiedza grób Reyhan!. Streszczenie odcinka [28.01.22] | Dziennik Polski 1/4 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Zobacz również Najwięksi pracodawcy z.Przysięga - odcinek 570 Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Feride spędza ostatnią noc u Tarhunów.. 55: Mehdi zamyka Zeynep w domu!Przysięga odcinek 570: Kobiety decydują się zeznawać!.

575 - streszczenie, opis.

Wuj Gulperi jedzie z synami do Stambułu, żeby ją odnaleźć.. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Wuj Hasan prosi go o cierpliwość.Przysięga - odcinek 575 Emir chce pomóc Gulperi, ale dziewczyna mu nie ufa.. Czytaj także: To tylko seks - Justin Timberlake w romantycznej komedii o przyjaźni i fascynacji.PRZYSIĘGA odc.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Tulay jest o nią zazdrosna.. Emir szykuje się do ślubu.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Feride spędza ostatnią noc.. więcej Odcinek 570 Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Emir odwiedza grób Reyhan.Przysięga odcinek 571.. Gulperi zupełnie nie ufa Emirowi, którego pomoc otrzymuje.. Streszczenie Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole.. Wykrada pieniądze z sejfu!. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Przysięga odcinek 598.. Emir z synem szykują wygodny dom dla Gulperi, choć dziewczyna tego nie chce.. Przysięga odcinek 571: Songul ogłasza, że jest w ciąży z Hikmetem!. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną .Nie czekaj i przeczytaj streszczenie 596. odcinka Przysięgi!. [STRESZCZENIE ODCINKA] - Telemagazyn.pl - Telemagazyn.pl "Przysięga", odcinek 578 - STRESZCZENIE..

571 - streszczenie.

Zjawienie się na kolacji nieproszonej Songul znacząco psuje atmosferę spotkania.. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Przysięga 573 streszczenie odcinka Trwają przygotowania do zaręczyn Tulay i Emira.. Niejaki Sait dowiedział się, że wystąpiła tam o paszport.Odcinek 571 Pojawienie się Songul zakłóca rodzinne spotkanie przy stole.. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita.. Przybycie Songul zakłóca rodzinne spotkanie.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 25 sierpnia 2021Turkweb.pl 472: Feride podchodzi do drzwi.. Tymczasem szantażysta, który ma nagrania kompromitujące Tulay, żąda od niej 500 tysięcy lir tureckich.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Pragnie, aby Yigit sprawdził dziewczynę, którą jej narzeczony się opiekuje.Streszczenie 545. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal ma pretensje do zmarłego brata, że zostawił krzywdzący go testament.. Od policji dowiaduje się, że jest w błędzie.. Postanawia go przeprosić!. Tymczasem Tulay nie może się powstrzymać od zazdrości.. Wszyscy domownicy chcą, by Emir pozbył się jej.. 570: Gdy Feride i jej bliscy są już niemal pogodzeni z porażką, dzieje .Streszczenie 587. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi obwinia Emira o śmierć Fatmy..

Przysięga 587 streszczenie odcinka Mert wciąż cierpi po stracie matki.

Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. więcej Odcinek 569Serial "Przysięga", odc.. Kemal informuje wszystkich o samobójstwie Umita.. Gulperi nie chce zgodzić się na to, by ogłosić jej małżeństwo z Emirem, ze względu na dobro Yigita.. Widzi, jak Emir nakrywa Gulperi kocem i patrzy na śpiącą dziewczynę wzrokiem, jakim nigdy nie.Przysięga odc.. Feride spędza ostatnią noc w rezydencji Tarhunów.Przysięga odc.. Umit zostaje skazany na dożywocie!. Mężczyzna jest też zmartwiony zachowaniem.PRZYSIĘGA odc.. [29.01.2022] Express Bydgoski "Przysięga" 572.. Tulay zostaje porwana!. Duże zwrotów akcji na początku lutego!. Streszczenie odcinka [09.02.22] Dziennik Polski; To wydarzy się po weekendzie w serialu Przysięga.. Emisja Przysięga (serial Turcja 2019) będzie miała miejsce (premiera, powtórka): Program TV na 11 lutego 2022 (Piątek) 06:10 Zakończone Przysięga - odc.. Pierwszy odcinek nowego sezonu!. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Przysięga odcinek 472: Narin zostaje aresztowana!. Z kim ożeni się Emir?. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Cavidan jest coraz bardzo .. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. [Streszczenie + Zdjęcia] 17 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Sąd wydaje wyrok.. 571: Finał trzeciego sezonu!. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 571Tulay kłamie Emirowi, że Gulperi się na nią rzuciła, gdy przyszła zaoferować jej pomoc.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Koniecznie przeczytaj streszczenie 598. odcinka Przysięgi!. Nie rozumie, dlaczego Emir nie wraca do domu, tylko woli być z jakąś obcą kobietą.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt