Opisz swój dzień w szkole

Pobierz

źródło:Opisz swój ulubiony dzień w szkole po polsku a potem przetłumacz na język angielski :) Karoolc; 9.10.2010 podaj pierw co ma się tam znajdywać, a ci napiszę :) [ po polsku napisz ] martiinus22; 10.10.2010 Mieszkalam dwa lata w Angli , wiec napisz mi po polsku w komentarzu u mnie na profilu , to ci na zaraz przetlumacze .. Kiedy skończę szkołę idę do domu.. W domu odpoczywałam.. Potem jem śniadanie.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. O 7.40 wychodzę do szkoły.. Po 40 minutach snu, budzę się i jem obiad z moją rodziną.. Z tyłu jest wyjście na boisko.. Pierwszą rzeczą jaką robię po powrocie ze szoły jest drzemka.. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad.. Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Szkoła mieści się w dużym, jasnym budynku, stojącym przy bocznej, niezbyt ruchliwej uliczce niedaleko od centrum miasta.. O 15:00 jem obiad.. Dzień rozpoczynam pobudką o godzinie 7.00.. I jeśli mogłabym prosić to może dodał by ktoś jakieś kilka zdań od siebie, nie mam pojęcia o czym można jeszcze napisać.. W piwnicy są szatnie, gdzie codziennie rozbieramy się po przyjściu do szkoły i ubieramy, wychodząc po lekcjach.Mój pierwszy dzień w podstawówce nie wspominam najlepiej, gdyż nie chodziłam do przedszkola, więc pierwszy dzień w zerówce był dla mnie bardzo stresujący, nie chciałam mamy wypuścić, aż w koń oszukała mnie, ze pójdzie mi kupić picie do stołówki, a poszła gdzieś tam załatwić sprawę i wróciła po 2 godzinach, żeby mnie odebrać.Opisz swój pierwszy dzień w szkole - wspomnień czar..

Opisz swój pierwszy dzień w szkole.

SpołecznośćOpiszcie swój pierwszy dzień w nowej szkole.. Idę po wakacjach do technikum (logistyk wojskowy) i jako osoba raczej nieśmiała boję się bardzo, że nie będę umiała z nikim pogadać i się zakolegowac.. Następnie idę pograć sobie w gry komputerowe.Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego.. Wcielając się w bohaterkę, opisz pierwszy dzień w szkole.. Następnie myję się oraz ubieram się.. CommunityMam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.. Wielu Polaków zastanawia się, kiedy dni będą mogli wykorzystać dostępne dni wolne od pracy i szkoły.. Święta Bożego Narodzenia, sylwester.. Gdy wracam do domu najpierw jem obiad.. która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W szkolę spędzam około 8 godzin.. Jem kolacje.Kochana Mamo!. Po południu poszłam do domu.. : D na jutroo.. - rozwiązanie zadaniaOpisz swój pierwszy dzień w szkole - wspomnień czar.. O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. List z zażaleniem (dłuższa wersja) .. 23 osoby lubią to.. Dziękuję.Tak jak w temacie napisanie: opiszcie dwa razy swój normalny dzień: Zwykł wolny dzień i dzień w którym musicie iść do szkoły/pracy..

Od 8:00 do 14:20 jestem w szkole.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Potem zazwyczaj zajmuję się moim młodszym bratem, ponieważ rodzice są .Wstaje o 6:40.. Budynek ma trzy piętra, duże wejście od frontu i jedno małe, z boku.. Czyli o której godzinie wstajesz,co robisz po wstaniu,kiedy wracasz ze szkoły,co robisz po szkole itp. Wyobraź sobie, że Nika, aby poczuć się mniej samotna, w specjalnym zeszycie pisze listy do swojej zmarłej mamy.. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej .Dzień szkolny zaczyna się o 8 rano.. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Jem śniadanie i sadam na komputer.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. poleca81% Język polski .Pierwszy dzień w szkole zawsze jest dla ucznia wydarzeniem stresującym.. Zazwyczaj mam 7 lekcji co oznacza 7 godzin spędzonych w szkole.. Olga Jóźwiak kl. 3bOpisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. Ide znów na dwór.. Pamiętaj o cechach charakterystycznych listu.. Dominika Grabowska 8 lipca, 2013 język angielski No Comments.. Zjadłam obiad.. Szkoła podstawowa; Tagi.. Zrobiłam zadanie domowe .Witam prosiłabym o sprawdzenie pracy ewentualnie proszę poprawić.. adam mickiewicz adam mickiewicz dziady cz.Grudzień to wyjątkowy miesiąc w ciągu roku..

W szkole jestem :D. Ann95.

Jem obiad i ide na dwór.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. Wracam ok. godz. 19:00.. Jem kolacje.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. 22 sty .Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia - angielski.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swój dzień w szkole Podobne tematy.. To ma być tak na kilka (7-10) zdań.. Czy się z tym zgadzasz?. No to ja pierwszy: Wolny dzień Wstaje ok godz 10:00. co dzieje się w szkole felieton o szkole jak wygąda jeden dzień w szkole Jeden dzień w szkole jeden dzień z życia ucznia mój dzień w szkole opisz jeden dzień w szkole przebieg dnia w szkole Szkoła felieton.. Nie boj sie odtracenia, na .Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.. 4.Opisz swój dzień w starożytnym Rzymie Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.. zadnej dluzszej rozmowy nie bylo w sumie, dopiero w nastepnych dniach wszystko zaczelo sie rozkrecac.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu .Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia..

W takiej szkole mogłabym mieszkać.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.Opisz swój typowy dzień w szkole .. POMOCY !. Rano o godzinie 7.00 mama mnie obudziła do szkoły.. .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Pamiętaj, żeby pokazać emocje, które towarzyszyły dziewczynce, jej wrażenia, obawy, nadzieje.. (dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) Udana impreza miejska (dłuższa wersja) List formalny.. O godzinie 7:00 jem sniadanie.. Potem poszłam do szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt