Ośrodek wsparcia dla dzieci młodzieży i dorosłych w szczecinie

Pobierz

plac Ojca Jakuba Wujka 6 62-600 Szczecin, Polska.. 71-322 Szczecin, pl. Jakuba Wujka 6 Powiat: Szczecin Województwo: zachodniopomorskie .. Kto może się ubiegać o skierowanie?1.. ul. Ojca Jakuba Wujka 6 71-322 .Zobacz wynagrodzenia w firmie OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI,MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE pochodzące bezpośrednio od pracowników i z ofert pracy umieszczonych na stronie Indeed.. Powrót.. InterestLokalizacja firmy Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych to: pl. Wujka 6, Szczecin, zachodniopomorskie.. TERAPEUTA - od 2 960 PLN PRACA Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE I RUCHOWO.WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ.CV NA EMAIL - BIURO (at .Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych - Domy dziecka i ośrodki opiekuńcze Szczecin • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.pl .. Domy dziecka i ośrodki opiekuńcze Szczecin.. Zobacz numer telefonu, adres, stronę internetową, godziny otwarcia na Yellow Pages .. OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE verified_user.. phone +48 914870582Jul 30, 2021Pełny profil firmy: OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI,MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE - Szczecin, NIP:, REGON:810588087.. Sprawdź najaktualniejsze dane firmy z ponad 50 źródeł w 1 miejscu..

Administratorem dCo to jest ośrodek wsparcia?

Ośrodek wparcia jest jednostką pomocy społecznej dziennego pobytu.. Szczecin.. Zobacz numer telefonu, adres, stronę internetową, godziny otwarcia na Yellow Pages .. Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie verified_user.. add Obserwuj place.. 0 opinii.. Dodaj oferty pracy; .. OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE .. Ośrodek Wsparcia Dla Dzieci Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie.. Kto może się ubiegać o skierowanie?OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE w Szczecin.. Szukam pracy jako TERAPEUTA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracyOgłoszenie nr 500037201-N-2017 z dnia 03-10-2017 r. Gmina Miasto Szczecin, OW-Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych: Przebudowa obiektu polegająca na wykonaniu szybu windowego w budynku Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w obiekcie przy placu Jakuba Wujka 6, 71-322 Szczecin z zakupem i montażem platformy do transportu osób niepełnosprawnych Strona główna Indeed.. Obserwowane.. Jeśli masz pytania, szybką odpowiedź uzyskasz, dzwoniąc pod numer 91 487 05 82.1 day ago7 days ago1 day agoOśrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie paź 2018 - obecnie3 lata 7 mies.. Przemysł, Firmy.NIP: 852-11-46-377; REGON: 810588087; Data wpisu: 1994-03-07; Rozpoczęcie działalności: 1994-04-11; Zgłoś błąd | Usuń dane tej firmy kup raport o firmie..

71-322 Szczecin, pl. Wujka 6, woj. zachodniopomorskie.ośrodek wsparcia dzieci, młodzieży i dorosłych w Szczecinie.

OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI,MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE.Możesz przeglądać 20 ofert pracy OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE.. Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych - Telefon.. Wymagane pola .Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy.. Sprawdź też wyniki w innych lokalizacjach Filtry:Profil podmiotu Gmina Miasto Szczecin, OW-Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych, Szczecin, zamawiającego w postępowaniach przetargowych.. Email [email protected]administrator - ośrodek wsparcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z siedzibą w szczecinie, pl. o. jakuba wujka 6, 71-322 informuje panią/pana o realizacji nałożonego na administratora obowiązku informacyjnego istniejącego w przypadku pozyskiwania danych osobowych zgodnie z art. 13, 14 i 15 rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady (ue) …Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie w Szczecin.. Mapa Targeo.. Mogą być nim na przykład: środowiskowe domy samopomocy, mieszkanie chronione dla mężczyzn po kryzysach psychicznych, Dział Wsparcia Dziennego, Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie.. Inspektor ochrony danych w Ośrodku Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych: Dane kontaktowe: Inspektor ochrony danych: Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z siedzibą w Szczecinie, pl. O. Jakuba Wujka 6, 71-322 Szczecin telefon: 91 48 705 82, e-mail: ..

Dane podstawowe ...Wyniki dla frazy: ośrodek wsparcia dla dzieci młodzieży i dorosłych w lokalizacji Szczecin, zachodniopomorskie - 1 firma.

OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI,MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE.. Z oferty można skorzystać w godzinach: Pn.-Pt.: 06:00-16:30.. Ośrodek wparcia jest jednostką pomocy społecznej dziennego pobytu.. add Obserwuj place.. Szczecin .. OW-Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Plac Ojca Jakuba Wujka, 71-322 Szczecin, woj. zachodniopomorskie; Zbliżona nazwa Adres; Uwaga!OŚRODEK WSPARCIA DLA DZIECI,MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W SZCZECINIE - 2019-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie) TERAPEUTA - od 2 960 PLN Praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo.Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualnąPraca w godzinach: 06:00-16:00Telefon - Ośrodek Wsparcia Dla Dzieci Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie, Plac Ojca Jakuba Wujka 6, Szczecin 71-322, NIP: - Przedsiębiorstwo, Firma.. Mogą być nim na przykład: środowiskowe domy samopomocy, mieszkanie chronione dla mężczyzn po kryzysach psychicznych, Dział Wsparcia Dziennego, Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt