Przysięga odcinek 346 vod tvp pl

Pobierz

Jutro 16:05 Odcinek 662.. Sehriye ma pretensje do Hizira, bo jego plan nie wypalił.. Narin i Kemal uważają, że powinna się dowiedzieć, ale matka jest przeciwna.. Cavidan doradza mu, żeby o nic nie pytał, tylko sprawiał jej przyjemności.. Jest w szoku.Reyhan pomaga mężowi poprawić projekt.. W najbliższych dniach emisja odcinków 664, 665, 666.. W szpitalu spotyka Kemala.. Cavidan namawia syna, żeby sprawiał radość żonie.. Reyhan nie chce powiedzieć .. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Twierdzi, że nie .Emir dostaje zdjęcia pocztą kurierską i mailem, lecz jest zajęty Gulperi i nie otwiera poczty.. Cemre nęka przerażoną Cavidan.. Hizir wpada na pomysł jak .Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także koleżanki ze szkoły.. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka.. Reyhan w nocy wpada w panikę.. Meltem grozi, że jeśli Bade nie będzie milczała, zabije jej ukochanego .Narin postanawia wynająć mieszkanie niedaleko domu Kemala.. Narin przeprasza Kemala za swoje postępowanie.Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin.. Nigar postanawia to wykorzystać, żeby się zemścić.. Reyhan myśli, że lekarze się pomylili [streszczenie, emisja 5.02.2021 r.] Mikołaj Romanowski 4 lutego 2021, 14:48 ..

Przysięga odcinek 666 streszczenie.

Boi się, że kiedy Emir znajdzie Umita, zabije go.. Jutro 20:20 Odcinek 70.. Dziewczyna wszystko jej mówi.. Melike namawia ją do powtórzenia badań.. Wie, że to niebezpieczna kobieta.. Jest na nią wściekła.. Kemal wciąż się złości na Narin i nie chce jej wybaczyć.Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Gulperi jest przerażona, kiedy pojawia się wuj Kasim.. Dlatego uznaje, że czas, by Emir dowiedział się, że złodziejką jest Gulsum.. Narin namawia go, by odnaleźli prawdziwych rodziców dziewczynki.. 664 wyemitowana zostanie w środę.. Pora jednak nie zachęca do zasiadania przed telewizorem, dlatego sporo osób korzysta z opcji Przysięga VOD.. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem.. Kemal naprawia zegarek Narin.. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira.. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie.. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.. Jak podaje teleman.pl streszczenie 667. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Narin boi się o męża i zaczyna go szukać.. W końcu Reyhan dochodzi do wniosku, że w szpitalu musieli się pomylić.. Netflix VOD Gwiazdy Telewizja;Przysięga odc.. Według .. Komisarz policji trzyma Umita w areszcie, ale prosi Kemala i Emira o dowody.Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl.. W końcu Reyhan dochodzi do wniosku, że w szpitalu musieli się.Emir jest w szoku..

"Przysięga", odcinek 667: Streszczenie epizodu.

Próbuje przekonać Narin do powrotu do domu.. Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.odc.. Emir idzie z Reyhan na badania kontrolne.. Emir zaczyna szukać prawdziwego listu od Feride.. Hizir chce za wszelką cenę zdobyć rękę Sehriye.. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale ta jest rozdarta między nim a Gulsum.. Wszystko co chcesz wiedzieć o swoim ulubionym serialu.. Nie wie, że jest chora.. Wymyślają intrygę, żeby wzbudzić w Narin zazdrość.. Wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć na VOD TVP pod adresem vod.tvp.pl.. OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VODRozrywka Przysięga, odc.. TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjnyKumru jest zła, że matka powiedziała Narin i Kemalowi o ich przeszłości.. Tulay jest wściekła.. Na razie wciąż śpi w szpitalu.. Mężczyzna odzyskuje przytomność i trafia do aresztu.. Zdesperowana Sehriye telefonuje do Narin i prosi o pomoc.. Resit obiecuje Emirowi, że wyzna mu całą prawdę o Feride.. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira.. Rzuca się na Emira z nożem, ale to Emir go obezwładnia i rani w udo.. Dziewczyna wszystko jej mówi.. Gulperi próbuje uciec Ahmetowi.. Melike wyjaśnia mu, że musiał dostać inny list.Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl)..

Dzisiejszy odcinek trafia tam po emisji w TVP 1.

Kumru po raz kolejny znajduje sposób, by wzbudzić litość siostry.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Melike widzi, jak Reyhan rozpacza i chce poznać przyczynę.. Kemal boi się, że straci Masal.. Dlatego nie zamierza ich sprzedać.Przysięga e346 (2021) - Filmweb Przysięga (2019) 2021, Odcinek 346 Odcinek Odcinek 346 13 czerwca 2021 Obsada i twórcy Jeszcze nikt nie przypisał obsady i twórców do tego odcinka.. Narin zaczyna nową pracę jako kelnerka w restauracji.Streszczenia odcinków, zwiastuny odcinków, zdjęcia z planu, nieemitowane sceny, ekskluzywne materiały, wywiady z gwiazdami.. Bade słyszy, jak Meltem głośno przemawia do Munevver.. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin.. Udostępnij:Ahmet dostaje się nocą do pokoju Gulperi i znów próbuje ją wykraść.. Ciotka Emine umawia Feride na randkę.Przysięga - kiedy koniec tureckiego serialu emitowanego w TVP?. Streszczenie Melike widzi, jak Reyhan rozpacza, koniecznie chce poznać przyczynę.. Sehriye i Hizir chcą pomóc Narin i Kemalowi.. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.. Nie chce uwierzyć, że jest tak ciężko chora.. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie .Ciotka Emine postanawia odmienić życie Feride.. Emir chce pomścić swojego ojca i wszystkie ofiary Umita.. Narin rozmawia z matką o Meltem..

Melike namawia ją do powtórzenia badań.Przysięga odcinek 346.

346 Yemin telenowela Turcja 2019 Melike widzi, jak Reyhan rozpacza i chce poznać przyczynę.. Sehriye domyśla się, co knuje Oya.. Dowiaduje się, że to ona spowodowała jej wypadek, a następna będzie jej córka, która jest jedyną przeszkodą na jej drodze do Kemala.. Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. Dziewczyna wszystko jej wyjawia.. OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VODCavidan jest przekonana, że jej plan działa.. Meltem okłamuje Narin, że jej udziały w firmie Kemala, to zabezpieczenie przyszłości Merta, któremu je kiedyś przekaże.. Talaz wydzwania do Sungul, ale kobieta go ignoruje.. Zamierza to wykorzystać.. Emir jest zły, że znów musi pomóc Feride rozwozić jedzenie.Do domu Emira przybywa niezapowiedziany i niechciany gość.. Nie chce uwierzyć, że jest tak ciężko chora.. Emir widzi, że z Reyhan dzieje się coś złego.. Ten zaczyna grozić Emirowi.Feride szuka Emira.. Dlatego prosi o pomoc Kemala.. Melike namawia Reyhan, żeby powiedziała Emirowi prawdę.. Taci zawozi zegarek do szpitala, nie zdając sobie sprawy z pasażera na gapę.. Informacje o odcinku e346 premiera 13 czerwca 2021 gatunki Dramat forum 346 odcinka Przysięga Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu.Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Przysięga Program TV; Stacje.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Cavidan boi się, że umrze w opuszczonej fabryce i nikt jej tam nie znajdzie.. W końcu Reyhan dochodzi do wniosku, że w szpitalu musieli się pomylić.. TVP 1; TVP 2; Polsat; TVN; Epic Drama; Polsat Viasat History; TV 4; TVN 7; .. Jutro 05:10 Odcinek 661.. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem.. Emir robi.. ROZWIŃ.. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot.. Brudna i obolała Cevidan próbuje wrócić do domu.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. W serialu bohaterką jest Reyhan - piękna i skromna dziewczyna, wychowana w szacunku do tradycji.. Reyhan boi się, że Emir przekona ją do aborcji.Emir zostaje zatrzymany w areszcie.. Cemre boi się gniewu Talaza i postanawia uciec.. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku.. Przysięga odc.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Melike namawia Reyhan, by wyznała mężowi prawdę.. Melike ma złe przeczucia.. Jutro 20:20 Odcinek 70.. Każe Nigar wyrzucić brudne ubrania.. Narin jedzie do hotelu do Kemala.. Feride informuje go, że odchodzi z pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt