Gdzie i jak mieszkasz po niemiecku

Pobierz

luxuriös - luksusowe.. 2016-05-25 10:30:38; Napisz 10 zdań o swojej nauczycielce od niemieckiego - po .Gdzie i jak mieszkasz po niemiecku ok. 120 słów proszę o opisanie zgodnie z gramatyką ponieważ potrzebuje 5 z tego zadania.. 2012-09-23 00:24:38; Napisz po niemiecku 20 zdań z czasownikami nieregularnymi.. das Esszimmer - jadalnia.. Straciłam mieszkanie tydzień temu - i od tej pory mieszkam na ulicy.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Podczas tej lekcji nauczysz się jak podać swoje dane osobowe w języku niemieckim, mówić skąd .10 zdań po niemiecku 2022-01-17 21:33:56 Napisać 5 dowolnych postanowień noworocznych/Write 5 New Year's resolutions 2022-01-10 18:53:33 Więcej bez odpowiedziZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: jak jest po niemiecku:ile masz lat?,gdzie mieszkasz?,z kąd pochodzisz?,jak się nazywasz?,oraz powitania w krajach niemiecko języcznych.prosze pomuzcie juz jutro mam kartkówke zniemieckiegoSprawdź Dalej.. mieszkam na ulicy Dworcowej pod numerem dziewiątym.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. (oddalony od centrum)Polish German Przykłady kontekstowe "Gdzie mieszkasz?". Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "GDZIE TERAZ MIESZKASZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia dla hasła " Mieszkam na ulicy " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) ich wohne in der Bahnhofstraße Nummer neun..

Oprócz: Opisz gdzie i jak mieszkasz po niemiecku.

jak można mieszkać tam gdzie się pracuje.. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. Cieszę się, że zdecydowałeś się na dalszą naukę.. ".Musisz przetłumaczyć "GDZIE TERAZ MIESZKASZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Użyj podanego słownictwa i przykładowych zdań, by opisać miejsce swojego zamieszkania.- Ouça o 6 Gdzie mieszkasz?. Mój dom jest prosty i wygodny .. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Jak jest o niemiecku Gdzie mieszkasz ?. Gadali o tym, gdzie mieszka i jakich przedmiotów uczy się w szkole.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!. Adres, gdzie mieszkał i pracował lekarz - nie, po czterdziestu latach już go nie pamięta.. Question from @Julka5b - Gimnazjum - Język niemiecki4 days agoWiesz już, jak przedstawić się po niemiecku.. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu.Tłumaczenie słowa 'Gdzie Pan mieszka?'. Na wsi czy może w mieście?. Mam w swoim pokoju plakaty .Tłumaczenie hasła "mieszkam na ulicy" na niemiecki.. Ich habe zwei Schwester und ein Bruder.Tłumaczenie słowa 'mieszkać' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Jak cos tomieszkam na wsi (wymyślcie jakas wioske) i mam dom z 1 piętrem i mój pokój znajduje się na górze, proszę opisać też pokój, w pokoju mam komputer itd.Wo ich wohne, haben Sie nicht rausbekommen..

Opowiedz, gdzie i jak mieszkasz.

W domu mam swój własny pokój .. Sklep znajduje się dwa budynki dalej ode mnie.. Mieszkam na ulicy Machu Picchu 52.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Nazywam się, mieszkam, pracuję….. Z .napisz kilka zdań o domu w którym mieszkasz 2010-04-20 14:09:26; Napisz 5 zdań o sobie po niemiecku.. W owym budynku wygospodarowano dwie sale lekcyjne po 54 m² każda oraz dwa mieszkania nauczycielskie.Gdzie i jak mieszkasz jak wygląda twój pokój ?. w niemiecko.. Nie mam daleko do Kościoła, szkoły, przystanku szkolnego i drogi głownej która prowadzi do Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego.. Blisko mam do sklepu biblioteki i kościoła .. der Korridor - korytarz.. Tym razem krótsza lekcja, ale tak samo ważna jak poprzednia.. Koło okna stoją szafki, na biurku stoi komputer i drukarka .. W pokoju jest łóżko .. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?. Mieszkam na ulicy Horton 46.. Jeśli nie jesteś zadowolona/-y ze swoich wyników, zapraszamy do nauki j. niemieckiego z nami.. Przygotowałem dla Ciebie praktyczny zbiór informacji związanych z danymi personalnymi.. Aby zacząć szlifować swoje umiejętności przejrzyj wpisy i zacznij ćwiczyć!. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

po niemiecku ;) Mieszkam w domu jednorodzinnym.

Lekcja 22 - Miejsce zamieszkania.. modern - nowoczesne.. Wyniki.. Na tej stronie nauczysz się jak szybko i skutecznie opanować język niemiecki moją autorską metodą.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po niemiecku.. Przy domu jest ogród .. Ulica na której mieszkam ma 75 numerów.. de Deutschtrainer | Nauka niemieckiego | Deutsche Welle instantaneamente no seu tablet, telefone ou navegador - sem fazer qualquer download.Opisz gdzie mieszkasz , z kim mieszkasz i jak wygląda twoja okolica po niemiecku.. Możesz uczyć się z lekcji na naszej stronie lub zapisać się na darmowy kurs w naszym oddziale.Nazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki.. Opowiedz, gdzie i jak mieszkasz.. Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu.Mieszkasz w Niemczech czy za granicą?. Skąd pochodzisz.. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Zdobyłeś/łaś z punktów, ( %) Dziękujemy za wypełnienie testu!. bequem - wygodne.. Przetłumaczyć po niemiecki ;)Mieszkam w pięknej spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym .. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Jako, że mieszkam w domu na wodzie, zacumowanym na kanale Lake Union dla mnie ma to ogromny sens..

Gdzie mieszka, gdzie pracuje, gdzie się leczy jej syn.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt